Amacımız

Sağlam temeller üzerine kurulmuş organizasyon yapımız, profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile birlikte; üstlendiğimiz projeleri en yüksek kalite ve üstün müşteri memnuniyeti anlayışı ile tamamlamak ve geleceğe taşıdığımız projelerle edindiğimiz entellektüel sermaye birikimini taşıyarak sürekli değişim ve gelişim içinde olmaktır. Aynı zamanda, insanların yaşam kalitesini arttırmak, doğaya ve çevreye saygılı yaşam alanları oluşturmak ve sosyal sorumluluk bilincini ön planda tutmak da prensiplerimiz arasındadır.
Vizyonumuz

Faaliyette olduğumuz her alanda en güçlü, en başarılı ve en güvenilir uluslararası şirketler arasında yer almak ve hızlı gelişimimizi farklı coğrafyalarda ve sektörlerde de sürdürmek.  .

 

Kalite Politikamız

Yurt içi ve yurt dışı genel müteahhitlik hizmetleri alanında, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun uluslararası düzeyde kaliteli hizmet sunmaktır..  .

 

 

 

 

Misyonumuz

Yenilikçi mimari ve teknik çözümler sunarak müşterilerimize ve yatırımcılarımıza “Optimum Maliyetlerle Maksimum Değerli Projeler” geliştirmek.

 

ISG Politikamız

Tüm işyerlerinde yürürlükteki kanun ve mevzuata uygun olarak çalışmayı, Oluşturduğu yönetim sistemi ile sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı hazırlamayı, Yüksek moral sağlanması için gerekli kaynakları temin etmeyi taahhüt eder.
Hakkımızda

70 li yıllardan günümüze rekabetçi taahhüt sektöründe en güçlü en dengeli ve en iddialı şirketlerden biri olmak için çaba sarfediyoruz. Kuruluşumuzdan bugüne, önceliğimiz ve en önemli motivasyonumuz müşterilerimizin tatmini oldu. İş hayatında en önemli başarı olarak, müşterilerimizin güvenini ve sadakatini kazanmayı ve daha da önemlisi bunu korumayı ilke olarak benimsiyoruz. Vizyonumuz ve değerlerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun en faydalı ve kaliteli çözümleri sunacak şekilde çalışmamızı gerektiriyor. Başarılarımızdan ve motivasyonumuzdan aldığımız teşvik ve güvenle müşterilerimizle gelecekte daha büyük başarılar elde etmeyi hedefliyoruz. Kararlılık prensibi ile sürekli daha büyük adımlar atarak faaliyetlerimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

         Lütfü KAÇARAN                                                                                                                                                                             Yıldıray KAÇARAN

        İnşaat Mühendisi                                                                                                                                                                                     İktisat

          Kurucu Ortak                                                                                                                                                                                    Kurucu Ortak